PORTFOLIO

SLAVICA - słowiańska dusza w kosmetyce i pielęgnacji

Wspaniała tradycja zdrowych i nie skażonych terenów, koncepcje produktów mających u podstaw źródła historycznej witalności i siły. Czerpiące w większości przypadków z tego co jest nam bliskie, znane i w naturalny sposób przyswajalne.

Ogromna wartość tradycji z której wyrastamy przez długi czas nie dawała nam spokoju aż wreszcie dojrzeliśmy do założenia firmy i nadania naszym pragnieniom i wizjom realnych kształtów.

Oczywiście wchodząc na rynek i docierając do szerokiego grona odbiorców nie ograniczamy się tylko do grupy produktów opartych na rodzimych składnikach, znajdziecie w naszej ofercie również nieco bardziej egzotyczne odwołania ale zawsze będzie w gamie naszych kosmetyków więcej rabarbaru, wiśni i agrestu niż owocu liczi zaś perfekcyjnie dobrane proporcje zapewnią użytkownikom naszych produktów wyjątkowe doznania.

Zaspokajamy szeroki wachlarz potrzeb. Pielęgnacja włosów i ciała to tylko początek naszych planów i możliwości, które sięgają dużo dalej niż klasyczna kosmetyka. Umiłowanie naturalności i zdrowia a także ekologiczne upodobania i potrzeba dbania o środowisko w jakim żyjemy kieruje nasze zainteresowania aż w sferę środków czystości przyjaznych dla środowiska. Poznajcie markę SOLVGREEN!

SLAVICA to grupa bardzo doświadczonych w branży kosmetycznej ludzi z wielką wolą zbudowania szczególnej jakości w tej branży. Jakości wielowymiarowej, spełniającej wiele potrzeb i odnoszącej sukcesy.

Budujemy tę wartość każdego dnia!

© 2018 TOMART Agencja reklamowa . All Rights Reserved. Designed By TCM Design